Pak caste para protestes, Basha merr masat e para antiprotestë, oborri i PD mbushet me makina

2
0

Është zbuluar masa e parë që ka marrë Partia Demokratike për të parandaluar grumbullimin e njerëzve të thirrur sot në protestë nga Sali Berisha, në selinë e partisë.

Shumë makina janë parkuar para oborrit të PD-së, ndryshe nga herët e tjera, ku nuk lejohet të parkohen makina.

Ndërkohë, në seli kanë mbërritur disa prej kryetarëve të degëve, ndërsa deputetët e parë demokratë që u futën në seli ishin Ervin Salianji dhe Agron Gjekmarkaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.