Pa në ëndërr babain e ndjerë, zonja Eni emocionon me fjalët e saj

491
0

Juristja e njour për publikun Eni Cobani nuk ndalet se foluri per babane e saj te ndjere, qe kur e humbi para kater vitesh.

Kjo per shkak te lidhjes se vecante qe ate te dy kishin me njëri tjetrin.

Mëngjesin e sotëm ajo i ka treguar fansave se e merr shumë malli për të, madje e kishte parë edhe në ëndërr.

Eni thotë se në ëndërr e kishte përqafuar dhe kur u zgjua e kishte lënë duke qeshur.

‘Gjëja më e bukur në botë është të shohësh prindërit e tu të buzëqeshin dhe të dish se ti je arsyeja e asaj buzëqeshjeje.Babi im me merr malli shume per ty dhe sot kete mengjes une zgjova me ty mbeshtjell ne enderr dhe tek hapa syte ti me kishe lene duke qeshur’, shkruan juristja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.