Olti Curri thumbon keq Alketen: I beri mire kamomili.. nuk perfaqesoi shqiptaret

701
0

Olti Currit mesa duket nuk i ka pelqyer aspak performanca e Alketa Vejsiut duke drejteperdrejte u shpreh se:

Nuk merret vemendja ne ate fare menyre, dukej sikur ishte e ftuar ne Opinion, por sic e tha dhe vete mori nje kamomil dhe hyrja e dyte ishte me e mire.

Shiptaret duhet ti thone faleminderit italianeve por edhe italianet duhet ti thone faleminderit shqiptareve u shpreh Olti

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.