Ohhh çfare mrekullie/ Me këto foto Rama na jep mesazhin e bukur : Triumfi i dashurisë

246
0

Me ane te një postimi në rrjetet sociale, Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur disa foto të veçanta të disa foshnjave të porsalindura, për të uruar këtë të diel për shqiptarët. Rama nënvizon në postimin e shkurtër në 6 muaj bonusi i bebes i ka shkuar 15 713 mijë prindërve.

Postimi i plotë

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këto pamje të triumfit të jetës e të dashurisë, e duke ju informuar se bonusi i bebes (40,000 – 120,000 lekë të reja) u ka shkuar prindërve të 15,713 të porsalindurve në 6 muajt e parë të 2020, ju uroj një të dielë të paqtë 🙏.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.