“Oh Kapiteni im”/ Dedikimi prekës i vajzës së Xhevdet Ferrit pas ndarjes nga jeta

1247
0

Nderkohe qe aktori percillet pa homazhe, e bija e tij, Bora Feri, ka ndare ne rrjetin social, nje foto bardhe e zi me te atin, me nje dedikim shume domethenes.

O CaptainMy Captain!”, shkruan Bora poshte fotos ku pozojne te dy. Thirrja eshte pjese e poemes se njohur te Walt Whitman, shkruar në 1865-ën, për kapitenin që vdes kur anija e tij ka arritur në fund të një udhëtimi mes stuhise dhe rrezikut dhe ishte dedikim per presidentin amerikan Abraham Lincoln.

Vajza e aktorit prej pak kohesh eshte bere nene, nderkohe qe aktori gezoi per pak kohe kenaqesin e te qenit gjysh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.