OBSH, jep nje tjetër lajm jo te mire, duhet të përgatitemi sepse… Ja cfare parashikohet

282
0

Një tjetër lajm jo i mire është dhënë nga autoritetet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë

Sipas tyre bota nuk do t’i rikthehet normalitetit të mëparshëm në një të ardhme të parashikuar. Ata nuk japin lajme te mira qe do te kthehemi ne normalitet te pakten se afermi.

Virusi mbetet ende ar miku publik numër një i yni, por veprimet e shumë qeverive dhe personave nuk e pasqyrojnë këtë, deklaroi për median drejtori i përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus duke nënvizuar se shumë vende po shkojnë në drejtim shume te keq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.