“Si te mban burri keshtu si je” Nusja nga Zvicra që u kritikua për mbipeshë, bëhet si kukull

191
0

E mbani mend çiftin Flamuri dhe Armonda, që u bënë pjesë e storieve televizive dhe lajmeve të portaleve?

Ai nga Kosova, e ajo kosovare në Zvicër, të cilët e kurorëzuan dashurinë e tyre, ani pse u njohën në distancë.

U bënë pjesë e komenteve për shkak se çifti kishin një diferencë: nusja ishte mbipeshë.

Kush nuk pyeti për ndjenja, dashuri, përshtatje, por as nuk u fol për fytyrën e bukur të Armondes.

Nusja nga Zvicra, po duket perfekt në këto foto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.