Nuse amerikane apo shqiptare? Mario Dedivanoviç befason me përgjigjen

841
0

Ai është rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku dhe ka ndërtuar një karrierë jashtëzakonisht të suksesshme duke punuar pranë disa prej emrave më të njohur të artit, showbiz-it etj.

Por kur vjen puna tek familja, Mario Dedivanoviç duket se është shqiptar tipik. I pyetur nga velina Kejvina Kthella në emisionin “Xing me Ermalin” nëse ai do të zgjidhte një nuse amerikane apo shqiptare, Mario u përgjigj menjëherë.

“Shqiptare nga Malësia!”-u shpreh ai, duke theksuar edhe njëherë origjinën e tij malësore.

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.