Nuk ndalet rënia e Dollarit/ Çfarë ndodh me monedhat e tjera në kursin e këmbimit ditën e sotme

4
0

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 12 Nëntor me 112.6 lekë dhe është shitur me 114.3 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar sërish dobësim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.