Nuk fshihen më! Princ Leka dhe partnerja e tij e re Blerta Celibashi filmohen bashkë (FOTO)

819
0

Princ Leka dhe fotografja Blerta Celibashi janë shfaqur publikisht bashkë, disa ditë pas lajmit të bujshëm se dyshja janë në një lidhje.

Në  foto e video të bëra publike, Blerta dhe Princ Leka shihen në aeroportin e Romës, nga ku edhe vetë Princi ka postuar foto në Instagram.

Ndërkohë Princi ka nisur divorcin nga Elia Zaharia teksa nuk ka mohuar zërat për romancën e re me fotografen.