Nuk e ftuan për stadiumin e ri, komentatori i njohur: Ma fshinë emrin..

775
0

FSHF ftoi shumë personazhe dhe emra të njohur mbrëmjen e djeshme në inaugurimin e stadiumit të ri. Mendohet se janë derguar rreth 10 mije ftesa

Megjithatë asnjë biletë nuk paska mbetur për gazetarin dhe komentatorin sportiv, Kosta Grillo.

Ai ka reaguar me keqyrdhje në rrjetet sociale, duke u shprehur i indinjuar për një mungesë ftese.

“Miqtë e mi, meqenëse kam komentuar më tepër se cilido komentator kombëtaren, e prisja një ftesë. Qorat e FSHF e fshinë emrin tim” – shkruan Grillo.

Shqipëria u mund me rezultatin 2-0 nga Franca në ndeshjen e fundit të vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.