Defekt në sistemin e vaditjes së stadiumit, tifozët bëhen qull (VIDEO)

741
0

Pak minuta para nisjes së ndeshjes së shumëpritur Shqipëri-Francë, në stadiumin e ri “Air Albania”, disa tifozë u detyruan të largoheshin nga shkallët e stadiumit për shkak të një defekti me sistemin e vaditjes.

Vaditësit duhet të lagnin fushën mirëpo janë kthyer drejt shkallëve të stadiumit, duke i lagur dhe bërë qullë tifozët që qëndronin aty.

Shikoni videon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.