Nuk do ta besoni sa para ka mbledhur Elvis Naci për të prekurit nga trmeti

1171
0

Në një fushatë solidarizuese per te prekurit nga tërmeti, Elvis Naci ka mbledhur një shumë të pa imagjinueshme nëpermjet website GOFUNDME!

Në fushatën ai shkruan : “Shqiperia po kalon nje periudhe shume te veshtire, ndertesa jane shembur dhe njerezit kane ngelur rrugeve, te mblidhemi bashke Shqiptare te nderuar dhe ti ndihmojme. “

Mbi 10 mijë vetë i jane bashkuar thirrjes se tij duke i besuar shuma të mëdha parash.

Deri në këtë momente fondi ka kaluar shifren 1 milon dollarë pervec duhrimeve ne llogaritë bankare apo menyrave te tjera te perdorura nga fondacioni.

Edhe ju mund të bëheni pjese e këtyre donacioneve në fushatën e Elvisit në faqen Gofundme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.