E fundit/ Njoftohen masat e reja dhe kufizimet, ndryshon orari i daljes nga shtepia

1218
0

Ja masat e reja te njoftuara diten e sotme nga Ministrja Manastirliu

Pezullimi i fluturimeve me Britanine e Madhe nga dita e marte deri ne 6 janar si dhe 14 dite karantine per ata qe vijne nga Britania e Madhe

Kufizimi i levizjes nga 20:30 deri ne 06:00 nga data 24 deri ne 5 janar si dhe pajisja me autorizim gjate daljes jashte ketij orari, gjithashtu është kufizuar orari i lokaleve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.