Njihte gra ne emision por i dilnin ndryshe nga çfarë hiqeshin, burri vë në siklet Aldon

629
0

Njohjet përmes telefonit jo gjithmonë janë të suksesshme. Sot në emisionin “Aldo Morning Show” ka ritelefonuar Ismaili, i cili është njohur me disa gra përmes emisionit. Ai tha se nuk është përshtatur me ato që ka takuar pasi sipas tij gënjejnë dhe nuk janë ashtu siç thonë.

“Jam Ismaili, mora për një njohje. Kam marrë 100 herë, por nuk përshtatem. Nuk dalin ashtu siç i dua unë, dalin më të mëdhaja në moshë, jo ashtu siç thonë, dalin të parregullta. Për momentin nuk kam ndonjë emër konkret me kë dua të njihem, por nëse del ndonjë më merrni”, tha Ismaili.

VIDEO

tvklan.al