Një tjetër mjek shqiptar infektohet nga Covid19, në gjendje të rëndë në spital

348
0

Një tjetër mjek shqiptar është prekur se fundmi nga koronavirusi. Mjeku nga qyteti i Pukes është prekur para një jave dhe ndodhet në gjendje të rëndë në QSUT

170 persona nga bluzat e bardha janë prekur nga koronavirusi në të gjithë vendin, ku gjysma prej tyre janë shëruar plotesisht

Kujtojmë se më datë 30 qershor, ndërroi jetë personi i parë nga radhët e bluzave të bardha i prekur me koronavirus, mjeku i Hematologjisë, Arjan Pushi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.