Një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, a e njihni dot?

682
0

Zonja që shihni në foto, është një prej kengetareve më të suksesshmeve shqiptare.

Me të njëjtat tipare, të njëjtët sy që i qeshin duket siku nuk ka ndryshuar.

Fotoja është postuar nga vajza e saj, ku nënë e bijë shihen të përqafuara.

E bërë nostalgjike për kohën e kaluar, vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, ka publikuar fotografi me të ëmën.

Bie në sy se Eli nuk është prekur nga vitet dhe vijon të ruajë të njëjtën hijeshi si dikur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.