Një gjë më shtrëngonte në zemër sot dhe kuptova… Kryemadhi ben dedikimin e vecante per vajzen e saj

386
0

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka uruar sot të bijën për ditëlindjen, por me keqardhjen se për shkak të angazhimeve në politikë, nuk mund të jetë afër saj.

Me një shënim në facebook, Kryemadhi shkruan se i kanë munguar sot përqafimi dhe puthja e së bijës, por shton se nuk mund të jetë me të, për shkak të detyrimeve të shumta.

Ajo i uron të bijës lumturi duke i shprehur të gjithë dashurinë e një nëne.

Postimi:

Era ime! Ky vit filloi me vështirësi të madhe për punën time dhe ndonjëherë më bën mua të pavëmendshme për gjëra shumë të rëndësishme, për ty Era ime. Por nuk mund ta filloja ditën sot sepse një gjë ishte në zemrën time që më shtrëngonte, dhe kuptova që mungesa e puthjes dhe perqafimit tënd ishte dhimbja më e madhe për mua.

Nuk jam sot me ty, Borën dhe Besin në shtëpi, sepse detyrimet e mia ndaj njerëzve që na përkrahin në sfidat që kemi janë shumë të mëdha, por Era, un të dua shumë por shumë shumë dhe të uroj mami edhe vite të tjera. Qofsh e lumtur dhe Zoti t’i plotësoftë të gjitha dëshirat zemra ime.

Më fal shumë për vonesën e mesazhit por rutina e tranzicionit e tjetërson edhe memorien njerëzore. Të puth mami fort ERA ime që sjell kudo ndryshimin.

Të dua shumë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.