“Nje arabe nga Ali Demi” Si komunizmi e ndau familjen e Hueyda El Saied kur ishte 3 vjec (Video)

203
0

Ne kete video, balerina e njohur shqiptare Hueyda El Saied e cila nderroi jete diten e sotme, tregon historine e jetes se saj. Prejardhja dhe jeta e saj ne Tirane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.