E fundit/ Gruaja misterioze jep dëshminë për zbardhjen e ngjarjes ne Grecalli te Fierit

739
0

Ngjarja e rende ne Grecalli te Fierit vijon të jetë e mistershme për banorët e fshatit.

Prindërit e të Mateos kanë vendosur të heshtin për mediat, ndërkohë që kanë dyshime se është e përfshirë dhe një grua.

Mediat shkruajnë se kjo e fundit, ka dhënë dëshmi në polici, ndërkohë që kërkojnë zbardhje të së vërtetës për ngjarjen tron ditëse.

Gruaja tek e cila dyshojnë është e afërme e familjes së Mateo Vasiut. Mamaja dhe tezja e 8-vjeçarit ishin të parat që kishin dyshime se ishte i përfshirë një person tjetër ose ka dijeni për ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.