Marina dhe Getoari behen prinder per here te pare, ja emri i vecante qe i vendosen vajzes

75
0

Marina dhe Getoari janë bërë mbrëmjen e djeshme prindër për herë të parë.

Moderatorja bukuroshe solli në jetë një vajzë. Mesohet se emri i vogëlushes së çiftit është Marget, e që duket se është kombinim i emrit të Marinës dhe Getit.

Veç mamai Marinës dhe babi Getoar dhe teze Luana është shumë e lumtur për ardhjen në jetë të mbesës së saj.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shtatzëninë e saj.

Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës.

“Ndjesia më e mirë në botë” shkruan ajo në një postim në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.