Ngjarje e rëndë në Vlorë, 41-vjeçarit që ishte i lidhur me një 24 vjecare i zënë pritë dhe e masakrojnë (Video)

410
0

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Vlora

Disa persona ende të paidentifikuar i kanë zënë pritë dhe kanë masakruar 41 vjeçarin, identifikuar si Altin Kaçaj.

Altin Kaçaj nuk është një personazh i panjohur për publikun shqiptar për shkak të marrëdhënies së tij me një vajzë 24 vjeçare, marrëdhënie e cila përfundoi në dyert e Prokurorisë.

Kaçaj akuzoi publikisht të dashurën në emisionin me Zemër të Hapur se i kishte vjedhur një shumë parash e për këtë hodhi akuza edhe ndaj oficerit të policisë gjyqësore Arben Jorgaqi e Prokuororit të çështjes që sipas tij nuk kanë pranuar provat që 41 vjeçari ka vënë në dispozicion të tyre për të vërtetuar dyshimet ndaj ish të dashurës.

Nuk dihet nëse ngjarja e sotme ka lidhje me këtë histori por policia ka nisur menjëherë hetimet