Ngjarja e fundit tek “Shefqet Ndroqi”, mjekja zbulon detajin, ja cfare thote

980
0

Mjekja Ariana Rreli ka treguar se 52 vjecari kërkoi orarin e mjekimit pak minuta para se të vetëhidhej. Sipas saj, një ndër arsyet pse të sëmurët rëndohen psikologjikisht  është sepse il açi ‘Redemsivir’ jep efekte psikike.

Po ashtu ajo tregoi se ky është i njëjti me atë që përdori presidenti i SHBA, Donald Trump.

“Redemsivir jep efekte psikike dhe i sëmuri që u hodh tek ‘Shefqet Ndroqi’ veproi papritur. Kërkoi orarin e mjekimit pak minuta para se të vetehidhej. Redemsivir është ilaçi që përdori Trump”, tha Rreli për ABC News.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.