Nga vila në Gjirin e Lalzit në thjeshtësi marramendëse! Këto gjëra vetem Bes Kallaku mund t’i bëjë…

505
0

Vip-at ndonjëherë janë aq të paparashikueshëm saqë habisin me lëvizjet e tyre të papritura.

Bes Kallaku në këtë sferë nuk ngelet mbrapa dhe kjo e thënë pasi me postimet në Instagram shpesh na tregon të reja që janë surpriza për publikun.

Vetëm pak kohë më parë u impresionuam nga luksi i skajshëm në shtëpinë e aktorit në Gjirin e Lalzit dhe pavarësisht se është i rrethuar nga gjithë këto të mira materiale, me siguri Besi e adhuron faktin e të qenit një djalë i thjesht dhe të bëj gjërat që pothuajse të gjithë i bëjnë.

Me anë të një video të postuar së fundmi në Instagram, aktori i ka përshëndetur të gjithë fansat ndërsa shfaqet duke ngrënë bukë me domate.

Gjërat e thjeshta ndonjëherë të bëjnë të ndihesh më mirë se ato të komplikuarat. Besi sapo e tregoi këtë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.