Pasojat e stuhisë në jug të Shqipërisë (Foto)

914
0

Motit me shira dhe stuhi i pasdites së të mërkurës nuk i shpëtoi as jugu i vendit.

Probleme të shumta u krijuan edhe në plazhet e jugut si pasojë e erës së fortë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.