“Në gusht, do vijë një gëzim i ri” Kledi Kadiu jep lajmin e bukur

272
0

Koreografi dhe balerini i njohur shqiptar, Kledi Kadiu, i cili prej dekadash e ka zhvendosur karrierën e tij në Itali, e ka nisur javën me lajmin e mirë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, 46-vjeçari ka bërë me dije se do të bëhet baba për herë të dytë.

“Familja jonë do të zmadhohet. Në gusht, do vijë një gëzim i ri. Jemi jashtëzakonisht të lumtur”, – shkruan ai krah fotos me bashkëshorten e tij italiane, Charlote.

Po ashtu, çifti janë prindër të vogëlushes Lea, e cila ka mbushur 5 vjeçe.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.