Ndryshon kursi i këmbimit, ja si u mbyll java për valutat e huaja

537
0

Në tregun e këmbimit valutor diten e sotme një dollar amerikan blihet me 90 lekë dhe do të shitet me 91.3 lekë.

Euro sot do të blihet me 100.2 lekë dhe do të shitet me 101.2 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 103.3 dhe do të shitet me 104.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.3 lekë dhe do të shitet me 117.3 lekë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.