Ndryshon kursi i këmbimit, ja cfarë ndodhi sot me monedhat e huaja

4402
0

Diten e sotme 10 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 93.4 lekë dhe shitet me 94.7 lekë.

Euro blihet me 103.2 lekë dhe shitet 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118.7 lekë dhe shitet me 120.2  lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.7 lekë, ndërsa në shitje me 108.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69.4 lekë dhe në shitje me 72 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.