Ndryshon moti në fundjavë, rrebeshe shiu dhe rrufe, sinoptikania zbulon cfarë e pret vendin tonë..

11808
0

Vendin e pret një fundjavë e paqendrueshme, veçanërisht prej mbrëmjes së të shtunës dhe gjatë së dielës.

Reshjet e dobëta dhe fillimisht lokale të ditës së shtunë do të përfshijnë vendin

Stuhi dhe rrebeshe afatshkurtra ne disa zona te vendit. Per me teper degjoni videon.