Ndodhi edhe kjo ! Qytetarët nga jashtë vendit udhëtojnë drejt Tiranës për te votuar Donaldin

44
0

Donaldi është banori i cili se bshku me Ilirin, Enxhelin dhe Beniadën jane finalistet e BBV

Por mbështetja për Donaldin si nga jashtë shtëpisë sipas disa sondazheve duket se ka thyer limitet. Madje ka nga ata që udhëtojnë nga jashte vendit vetëm e vetëm për të votuar Donaldin. Një qytetarë shqipëtarë nga një qytet i Gjermanisë e ka bërë këtë dhe e ka postuar në rrjete sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.