Ndjekësi i thotë “ik thyej qafën”, Rama s’ja përton, ja si i përgjigjet

412
0

Kreu i qeverise Edi Rama prej disa ditësh i kthen përgjigje me video “live” të gjithë ndjekësve që e pyesin për shqetësime të ndryshme kryesisht sociale apo ekonomike.

Megjithatë Rama duket nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje edhe atyre që të revoltuar i kërkojnë të largohet.

Kreu i qeverisë i është përgjigjur dy komentuesve, duke u thënë se s’ka për t’ua plotësuar qejfin, por do të largohet vetëm kur një gjë të tillë ta vendosë populli me votë.

Replikat mes Ramës dhe komentuesve:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.