Ndeshja Shqiperi – Itali Live Euro 2024, ja ku mund ta shikoni

6313
0

Ndeshja e futbollit Shqiperi vs. Itali Live luhet diten e sotme date 15 .06.2024 në orën 21:00 dhe do te transmetohet falas nga televizioni TV KLAN.

Ndeshja Shqiperi vs. Itali transmetohet online dhe ne platformen Tring me pagese.