Ndahet nga jeta në moshën 38 vjeçare ylli i Big Brother, lajmi konfirmohet nga miku i saj

3547
0

Eshte ndare nga jeta në moshën 38 vjeç Nikki Grahame. Ndarja nga jeta e yllit të Big Brother Britanik u konfirmua në internet nga shoku i saj i ngushtë Leon Dee, por nuk dihet shkaku.

“Na preke zemren kur dimë se dikush që është kaq i çmuar per ne iku në një moshë kaq të re. Nikki jo vetëm preku jetën e miliona njerëzve, por edhe miqtë dhe familjen e saj që do ta marrë malli për të jashtëzakonisht shumë.

“Ne do të dëshironim të kërkonim privatësi në këtë kohë të vështirë. Detajet e plota do të publikohen kur te mesohen”, njofton ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.