Mbyllja e stadiumeve/ Ura mbushet plot me tifozë gjate ndeshjes se kategorise se dyte

311
0

Foto e publikuar vjen nga ndeshja e Kategorisë së Dytë, mes Sopotit dhe Shkumbinit.

Edhe pse nuk lejohet hyrja ne stadium, interesi për ndeshjen duket i lartë.

Mes njerëzve që kanë mbushur urën duket se nuk ka as distancim fizik, madje disa prej tyre nuk kanë pyetur as per maska.

Në foto shihet një numer i madh tifozësh, që qëndrojnë pranë një ure në afërsi të stadiumit, duke ndjekur derbin mes Sopotit dhe Shkumbinit, që përfundoi në barazim 1-1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.