Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar, president i Universitetit të njohur në Tiranë

3
0

Ndërron jetë në moshën 82-vjeçare biznesmeni i njohur vlonjat, Gafur Dudaj.

Dudaj ishte president i Universitetit të njohur “Marin Barleti” në Tiranë, si dhe menaxher i suksesshëm i disa kompanive të tjera të biznesit.

Për vite të tëra ai ka kontribuar në ndihmë të sportit të volejbollit në Shqipëri.

“V.arrimi do bëhet nesër datë 22.09.2021 ora 12:00 në Sharrë (Kombinat)”, njofton familja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.