Moti, ja çfarë parashikojnë sinoptikanët për nesër

352
0

Si pas parashikimeve të Meteoalb, vendi ynë ditën e nesërme do të mbizotërohet nga kthjellime dhe vranësira të pakta në pjesën e parë të ditës ku më të fokusuara do të jenë në zonat malore

Ndërsa në pjesën e dytë të ditës moti vijon me kthjellime dhe vranësira kalimtare të cilat bëhen më të dukshme gjatë pasdites por pa rreshje shirash.

Temperaturat e ajrit pritet të pësojnë rritje në mengjes duke mos ndryshuar ne mesditë me një luhatje 4-23 grade celcius

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.