Mos kujtoni se skena të tilla ndodhin vetëm nëpër filma! Gruaja shqiptare i nxjerr fotot e tradhtisë burrit si dhuratë ne mes te festes

450
0

Këto histori i kishim dëgjuar vetëm nëpër filma, një ngjarje aspak e zakonshme ka ndodhur gjatë një feste ditëlindje. Burri nga qytetit i Durrësit më siguri ka përjetuar ditëlindjen më të shëmtuar dhe shkak për këtë gjë të shëmtuar janë bërë veprimet e tij, të cilat bashkëshortja nuk ka nguruar t’i shfaqë.

Siç raportoi korrespondentja nga Durrësi e emisionit “Aldo Morning Show”, gruaja në fjalë së fundmi kishte zbuluar se bashkëshorti e tradhtonte dhe ka vendosur t’i japë atij një mësim të mirë.

Ajo ia ka “plasur në fytyrë”, fotot ku ai e tradhtonte me një vajzë shumë më të re se ai në moshë. Nga kjo ngjarje padyshim fëmijët e çiftit kanë mbetur shumë të trishtuar dhe kanë vendosur të largohen nga festa e të atit, ndërsa çifti kanë vazhduar grindjet.