“Dhe unë do t’i trembesha kësaj ditë” Rudina tregon ditën të cilës i trembet pafund: Nuk e imagjinoj dot..

448
0

Rudina është kthyer në një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar, popullariteti i saj sa vjen e rritet dhe shkak për këtë është bërë mënyra e saj e komunikimit si dhe emisioni i saj i pasdites.

Gjatë një bisede me Suada Sherifin, Rudina ka folur për vajzën e saj Mian. Mesa duket moderatorja kur vjen puna tek vajza është një “fanatike” deri në fund dhe nuk bën lëshime.

Gjatë bisedës më Suadën, Rudina nuk e fshehu merakun e madh që ka për vajzën e saj teksa e dërgon në kopsht.

“Po mendoj ta çoj në kopsht, por akoma nuk e di… Kur e mendoj atë ditë… Nuk e imagjinoj dot” – thotë moderatorja e Tv Klan pa e fshehur shqetësimin e nënës që tani, më shumë se çdo herë, i lexohet në fytyrë.