Mori vërejtje nga të gjithë për thumbat ndaj kolegeve, reagon për herë të parë Alketa Vejsiu (FOTO)

1542
0

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, pasi shkruajti ndaj disa kolegeve që e iron izuan për paraqitjen e saj në Festivalin e RTSh-së, moderatorja është komentuar edhe nga personazhe të tjerë, si Rezart Veleshnja dhe Elton Deda.

Por, si një kundërpërgjigje për të gjitha lajmet që qarkullojnë, për vorbulën në të cilën është përfshirë, moderatorja ka postuar një shprehje thum buese, duke nënkuptuar një përgjigje për gjithçka ndodhi.

Postimi i Alketa Vejsiut.

“Pasi të jeni kujdesur për ujin tuaj, do të mësoni vlerën e çdo pike,” – shkruan Alketa Vejsiu në profilin e saj në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.