Monika Kryemadhi dhe Presidenti bashkë në malet e Prevallës

260
0

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur për të pushuar me familjen në malet e Prevallës.

Kreu i shtetit ka postuar një foto në rrjetet sociale me bashkëshorten Monika Kryemadhi, që është edhe kryetare e LSI-së dhe fëmijët, dy vajzat dhe djalin.

“Mirëmëngjes nga Prevalla! Ju uroj një të diel të bukur me familjet tuaja” shkruan Meta  në postimin e tij që e shoqëron me foton. 

Kryemadhi prej disa ditësh nuk ishte shfaqur në publik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.