Moderatorja e njohur ben vaksinen live në studion e lajmeve, me lot në sy: Humba njeriun e dashur

239
0

Moderatorja e televizionit Top Channel, Genta Popa, është vaksinuar live gjatë edicionit të lajmeve të orës 3. Para se të bënte vaksinën, Popa kujtoi kunatin e saj të ndjerë, Kujtim Prodani, i cili ndërroi jetë pak kohë më parë pikërisht nga Covid-19.

Me lot në sy, Popa u shpreh se kemi humbur shumë njerëz të dashur nga virusi, si dhe bëri apel që të gjithë të shkojnë të vaksinohen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.