Mjeku Ligjor zbulon te verteten e fundit si rrodhi ngjarja dhe nga erdhi helmimi

3051
0

Pas gjithe atyre akuzave qe u hodhen ndaj familjarëve dhe vetë bashkëshortit të Rezartës, Olsit, mjekesia ligjore ka treguar shkakun e hlmimit

Sipas Abc news, Mjekësia Ligjore ka bërë publike të dhënat e analizave duke treguar se shkak për ndarjen nga jeta të Rezartës është bërë monoksidi i karbonit, i çiluar nga mangalli që erdhi në dhomë.

Dyshja Rezarta dhe Olsi u gjetën të asfi ksuar nga nëna e Olsit në dhomën e tyre. Olsi ia doli pas dy ditëve në koma, ndërsa Rezarta jo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.