Ministrja shqiptare rezulton pozitive me COVID-19

306
0

Covid19 prek edhe qeverinë shqiptare. Sot, Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka njoftuar se ministrja Belinda Balluku, rezultoi pozitive pas testimit të kryer për COVID-19.

Sipas deklaratës zyrtare te ministrise, ajo paraqet simptoma të lehta, por është në gjendje të mirë shëndetësore, dhe ka filluar karantinimin e detyrueshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.