Mësohet shuma marramendëse e mbledhur nga “Shqiptarët për shqiptarët”

803
0

Elvis Naçi deklaroi dje se do të bënte publike dhe transparente shumën e mbledhur nga “Shqiptarët për shqiptarët” në ndihmë të personave të prekur nga tërmeti.

Shifra e mbledhurka arritur 5.174.244 euro.

E gjithë shuma e parave do të shpenzohet në ndërtimin e banesave për banorët e prekur nga tërmeti i 26 Nëntorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.