Mesohet lista e kandidatëve të “sigurtë” të PD në qarkun e Tiranës, kryeson kreu demokrat

222
0

Janë mesuar 11 kandidatët e parë të Partisë Demokrate në qarkun e Tiranës, ku lista do të kryesohet nga kryedemokrati Lulzim Basha.

Në listë do të jetë edhe Sali Berisha, Agron Shehaj dhe Shpëtim Idrizi i PDIU, ndërkohë që pjesë e listës është edhe drejtuesi i fushatës Alfred Rushaj.

Lista me 11 emrat e parë të PD në Tiranë:

1- Lulzim Basha
2- Jorida Tabaku
3- Alfred Rushaj
4- Albana Vokshi
5- Sali Berisha
6- Agron Shehaj
7- Fatmir Mediu
8- Grida Duma
9- Shpëtim Idrizi
10-Dashamir Shehi
11- Mesila Doda

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.