Mësohet emri i veçantë që aktori Gaz Paja dhe Ira kanë vënë të birit

794
0

Mësohet emri mjaft i veçantë që aktori i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi kanë zgjedhur për vogëlushin e tyre i cili erdhi në jetë një ditë më parë.

Emri i tij do të jetë Dard. Lajmi e dha vetë çifti, i cili ka ndarë një foto në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.