“Më ka marrë malli“, Larg nga njëri tjetri, Arbana i shpreh ndjenjat publikisht Eduartit

1394
0

Prej kohësh në media është përfolur për një lidhje mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit, Eduart Grishaj.

Ndonëse dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë, ata janë kapur mat nëpër rrugët e Tiranës, ndërsa kanë qenë edhe me pushime bashkë.

Së fundmi moderatorja ndodhet në Turqi bashkë me familjen e saj dhe djalin, Jon. Ndërsa nga ana tjetër, Eduarti publikon një rrjetet sociale, foto nga pushimet ku ishte bashkë me Arbanën në Mykonos, të paktën ky detaj nuk i shpëtoi publikut.

Në një foto të publikuar nga ky i fundit, ka komentuar edhe Arbana. Moderatorja këtë herë ka lënë mënjanë privatësinë, dhe i ka shprehur publikisht se i mungon.

“Më mungon,” shkruan Arbana bashkëngjitur postimit të regjisorit. “Edhe mua gjithashtu”, i është përgjigjur Eduarti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.