Më i lumtur se kurrë, foto e fundit që keni humbur të Alvin Berishës

588
0

Pas pesë viteve ët vështira në kampin sirian, shqiptari Alvin Berisha është më në fund i sigurt dhe i qetë në krahët e familjes së tij në Itali.

Djali së bashku me babain e tij poston herë pas herë foto në Instagram, ku ndajnë me ndjekësit foto nga përditshmëria e tij.

Nga fotot duket sesi vogëlushi ka ndryshuar tërësisht dhe më në fund bën një jetë të qetë.

Jo me kot grupi i gazetarëve italianë e quajtën kampion dhe një shkëmb të fortë që nuk u dorëzua kurrë pavarësisht vështirësive të shumta dhe moshës së vogël.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.