Me duart tek barku, Bora Zemani jep lajmin e ëmbel: Një lumturi e madhe nuk mbahet dot vetëm..

291
0

Moderatorja Bora Zemani dhe Donald Veshaj presin të bëhen prindër së shpejti prindër.

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vet Bora Zemani.

Në publikimin e promos së emisionit të saj Bora zbulon se të ftuar ka dhe Donaldin teksa shprehet se një lumturi e madhe nuk mbahet dot vetëm për vete teksa ka vendosur duart tek barku.