Mark Frroku surprizon Rudina Dembacajn ne emision, habitet aktorja! Si nisi historia e dashurisë së tyre: Gjerat ndodhin per nje arsye..

1928
0

Rudina Dembacaj ishte e ftuar në “S’e Luan Topi” ku u surprizua nga partneri i saj Mark Frroku.

Ajo ka mbetur e habitur pasi Mark Frroku nuk del nëpër programe televizive.

Çifti treguan se si nisi njohja e tyre në mënyrë shoqërore dhe më pas në një histori dashurie.

Rudina Dembacaj: Marku nuk del në emisione televizive, çfarë i keni bërë

Erjona Rusi: E di sa njerëz janë ulur në atë kolltuk edhe kanë thënë se mendoja kurrë.

Mark Frroku: Banditja është kjo. Më ka vjedhur zemrën. Ne jemi takuar rastësisht në një vend në Lezhë. Shkëmbyem numrat dhe më pas u takuam në Tiranë. Unë e marr në telefon dhe i thash pioni kafe ktej nga fshati ju.

Rudina Dembacaj: Unë thash se ku jeton.

Mark Frroku: Fillimisht ka qenë shumë shoqërore. Ishim shumë miq.

Rudina Dembacaj: Unë ende se kam marrë veten që Marku është këtu. Marku nuk del kurrë në emisione televizive, nuk e di çfarë i keni bërë.

Mark Frroku: Unë kam ardhur për ty.

Rudina Dembacaj: Kemi qenë shumë miq dhe me thënë të drejtën nuk e refuzoja kur dilnim. Sa herë më thonte për kafe, unë pronto. Më tërhiqte që në fillim.

Mark Frroku: Super e këndshme nëpër tavolina dhe më pëlqente biseda e Rudinës. E thërrisja më thërriste, por më shumë e bëja unë. Por vinte, nuk përtonte.

Rudina Dembacaj: E papërtushme. Flutur moj flutur.

Mark Frroku: Unë kalova një eksperiencë jo e mirë, dhe Rudi më pyeste si kisha kaluar dhe çfarë kisha bërë. Por nuk linte as një pyetje pa bërë.